Informace pro budoucí lektory

Zaujal Vás projekt Jóga do škol nebo Jóga do sportu ?

Dává Vám práce s dětmi smysl ?

Máte rádi sport ?

Jste, nebo chcete být lektorem / lektorkou jógy ?

Vhodné pro maminky na mateřské!

Velmi nám záleží na našich dětech. Není důležité, zda se aktivně věnují sportovní činnosti, nebo doma hlavně „mobilují“. Všechny pro svůj správný vývoj potřebují ten správný pohyb a znalosti. Podrobné informace o našem kroužku Jógy ve školách najdete ZDE.

Ve školním roce 2018/2019 proběhla v Brně úspěšně pilotní fáze projektu Jóga do škol. Ve školním roce 2019/2020 jsme rozšířily naše aktivity a už jsme cvičily ve 4 školách. Pro školní rok 2020/2021 už budeme cvičit v 9 školách.

Ve školním roce 2021/2022 chceme rozšířit svoji působnost i do dalších českých měst, městeček a vesniček.

Máme zkušenosti se cvičením jógy se sportovci – fotbalisté, florbalisté, krasobruslaři, tenisté, lyžaři. Snažíme se, aby malí sportovci nejen ve svém sportu uspěli, ale zároveň se naučili pracovat se svým tělem, aby minimalizovali budoucí zdravotní potíže, které z velkých tréninkových dávek často plynou.

Jedná se o aktivitu v odpoledních a podvečerních hodinách – ve školách cca 14,00 – 16,00, ve sportovních klubech dle dohody. Velmi vhodné jako přivýdělek pro ženy a muže na rodičovské dovolené!

Pokud máte kladný vztah k dětem, vidíte smysl v činnosti, díky které se děti učí, jak se chovat ke svému tělu, aby dlouho vydrželo, pak hledáme právě VÁS!

Máte-li zájem o spolupráci

volejte 774 431 977

nebo pište na mail:

info@hippoyoga.cz

Dovolujeme si upozornit, že dle české legislativy je potřeba mít pro učení jógy Živnostenský list. Lektor jógy spadá do vázaných živností, je tedy nezbytné pro získání ŽL předložit Osvědčení o úspěšném absolvování vzdělávacího programu akreditovaného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy /MŠMT/.

V Brně tento program nabízí např. Fitness Blue Gym Lídy Ryšavé, v Praze např. Power Yoga Akademie Vaška Krejčíka.